Pazīstamais Latvijas DJ-izpildītājs Rodion Gordin par prieku visiem kvalitatīvas deju mūzikas cienītājiem ir laidis klajā jaunu singlu „Starlight”, kas ierakstīts duetā ar Dustin Paul – amerikāņu grupas „The New Velvet” no Ņujorkas solistu. Jaunā dziesma kļuva par ceturto pēc kārtas Rodiona Gordina ierakstīto singlu.

Rodiona debijas singls „Love Me Right”, kas ierakstīts kopā ar Latvijas duetu „Dvines”, iznāca 2013. gadā. Jau pēc dažām nedēļām singls tika iekļauts daudzu valsts radiostaciju rotācijā un iekaroja vietu European Hit Radio un Capital FM labāko dziesmu atskaņošanas sarakstā. Tā paša gada jūlijā klausītāju vērtējumam tika nodots sadarbībā ar dziedātāju Julia Kradītais singls „Tonight”. Jaunais singls ne tikai atkārtoja sava priekšteča panākumus un to atskaņoja visas vadošās radiostacijas Latvijā, bet tas arī pakāpās uz pirmo vietu starptautiskajā servisā deejayworx.com, kur jaunās relīzes novērtē tūkstošiem dīdžeju, ierakstu kompāniju turētāju un producentu no visas pasaules. Drīzumā pēc dziesmas „Tonight” iznākšanas populārā Vācijas ierakstu kompānija „Kingdom Kome Cuts” šo singlu iekļāva izlasē „Kingdom In Da House”, kurā tika iekļautas tādu dīdžeju kā, piemēram, Avicii, Dimitry Vegas & Like Mike, Swanky Tunes, Bingo Players, D.O.N.S un daudzu citu kompozīcijas. Laikā no 2013. gada līdz šim brīdim Rodiona dziesmas ir iekļautas dažādas deju mūzikas izlasēs, kas veltītas populārākajiem notikumiem un festivāliem.

Ieguvis klausītāju un mūzikas speciālistu atzinību, Rodions Gordins nolemj neaprobežoties tikai ar dziesmu ierakstiem. 2014. gadā trešajam pēc kārtas sadarbībā ar duetu „Dvines” ierakstītajam singlam „I’m Alive” tika nofilmēts videoklips. Filmēšana notika ASV, bet par klipa režisoru kļuva Romāns Lukjaņenko no Latvijas, kurš jau ilgu laiku dzīvo un strādā Amerikā.

Pēc vairāku veiksmīgu dueta kompozīciju ar vietējiem izpildītājiem ierakstīšanas Rodions Gordins savu radošo darbību nolemj attīstīt jaunā līmenī. Singls „Starlight” ir debija dziesmai, kas ierakstīta sadarbībā ar ārzemju vokālistu. Pēc ilgiem meklējumiem Rodions Gordins atrod atbilstošu kandidatūru kopīgai singla ierakstīšanai. Tas ir Dustin Paul - amerikāņu grupas „The New Velvet”, kas spēlē alternatīvā roka žanrā, solists. Ir vērts atzīmēt, ka dziesma ir jau iekļauta Ņujorkas lielākās autortiesību kompānijas „The Royalty Network” datu bāzē, kas savukārt sekmēs singla izmantošanu filmās, datorspēlēs, reklāmās un jebkuros citos komerciālos projektos.              

„Vokālista jaunajam singlam meklēšanai man bija vajadzīgs diezgan ilgs laiks. Mūzika bija uzrakstīta jau pirms gada un visu šo laiku tā gaidīja tai piemērotu vokālistu. Man gribējās izmēģināt kaut ko pilnīgi jaunu un es nolēmu, ka šim projektam vokālists man ir jāmeklē ārpus Latvijas. Pateicoties internetam, es sameklēju Dastinu. Viņa tembrs bija tieši tāds, kādu es meklēju visu šo laiku. Manis uzrakstītā mūzika viņam patika un mēs vienojāmies par singla ierakstīšanu. Tas ir neticami, ka modernās tehnoloģijas spēj nodrošināt piedalīšanos dziesmas ieraksta procesā no jebkuras vietas pasaulē. Atrodoties Latvijā, es reālā laika režīmā klausījos, kā viņš dzied studijā „Ņujorkā”, un mēs kopā veicām korekcijas. Manuprāt, Dastins ar uzdevumu tika galā perfekti. Turklāt viņš ir arī dziesmas teksta autors! Grūti pateikt, kāda būs šīs dziesmas nākotne, taču esmu pārliecināts, ka mūsu sadarbības ar Dastinu rezultāts patiks gan Latvijas, gan ārzemju deju mūzikas cienītājiem”, - ar iespaidiem dalījās Rodions Gordons.

Pēc veiksmīgas sadarbības ar amerikāņu izpildītāju Rodions neplāno apstāties un savu radošo spēju attīstīšanu turpinās arī turpmāk. Jau tuvākajā laikā izpildītājs DJ Rodions Gordins plāno uzņemties jauna projekta īstenošanu un ir atvērts jaunām sadarbības iespējām gan ar Latvijas, gan ar ārzemju izpildītājiem.