Alt
03.02.2018

No 2. februāra visā Latvijā pieejama Guntara Rača populārās dzejoļu grāmatas “365” 2. daļa.

Atzīmējot tās izdošanu, autors kopā ar grupu “Saldās sejas” un īpašajiem visiem devies Latvijas koncertturnejā un pirmais koncerts 2. februārī notika Guntara dzimtajā pilsētā Liepājā. Visas koncerta biļetes bija izpārdotas jau mēnesi pirms koncerta un zāle bija pilnībā piepildīta. Kopā ar grupas “Saldās sejas” dalībniekiem Tomasu Kleinu, Uģi Tirzīti, Andri Alviķi un Jāni Narkevicu junioru uz skatuves kāpa arī Mārcis Judzis (Dzelzs vilks, Ryga), Ainars Virga (Līvi), Buks (Līvi), Ivo Fomins, Normunds Rutulis, Aldis Žimants, Jānis Narkevics senjors un daudzsološā dziedātāja Katrīna Bindere, kurai tas bija pirmais koncerts pēc bērniņa piedzimšanas šī gada janvārī.

“Saldās sejas” izpildīja vairākas pilnīgi jaunas dziesmas, kuru pamatā ir dzejoļi no iepriekš pieminētās grāmatas. Arī Katrīna Bindere izpildīja pašas sacerētu dziesmu “Piespied stop”, kuras pamatā ir dzejolis no grāmatas “365”. Koncerta otrajā daļā skanēja hiti ar Rača vārdiem, aizraujot klātesošos un izpildot to kopīgi ar visiem zālē klātesošajiem. Savadabīgie dziesmu un dzejas svētki noslēdzās ar dziesmas “Ozolam” kopkori un stāvovācijām.

Pirms koncerta, koncerta starplaikā un pēc koncerta autors sniedza autogrāfus un fotografējās ar koncerta apmeklētājiem.

Koncerta īpašie viesi Cēsīs un Rīgā būs visi iepriekš pieminētie, kā arī savdabīgā ekoloģiskās mūzikas grupa “Ducele” un dziesminieks Renārs Veličko. Rīgas koncertā solījies būt arī grupas “Credo” līderis Guntis Veits. Iespējams, ka būs vēl kādi , vēl īpašāki viesi…

Nākamie koncerti paredzēti Kuldīgā (3.02) (biļetes izpārdotas), Cēsīs (4.02), Rīgā (7.02), Alūksnē (8.02), Rūjienā (9.02), Valmierā (10.02), Madonā (11.02) un Slampē (4.03).

Biļetes Biļešu paradīzes kasēs un internetā : https://goo.gl/sc6VQ4

foto: Valters Pelns