Alt
23.02.2024

Izdota jauna nošu grāmata sērijā “Populārākās latviešu dziesmas bērniem”

Izdevniecība MicRec, gatavojoties dalībai šonedēļ Ķīpsalā notiekošajā izstādē “Skola 2024”, kurā piedalās arī daudzi grāmatizdevēji, publicējusi jaunu grāmatu sērijā “Populārākās latviešu dziesmas bērniem”. Šis ir sērijas trešais turpinājums, kurā, tāpat kā divos iepriekšējos izdevumos, apkopotas vairāk nekā simts latviešu dziesmu bērniem. Abi iepriekšējie izdevumi ir starp izdevniecības tā dēvētajiem “bestselleriem”.

Jaunajā izdevumā līdzās Raimonda Paula, Imanta Kalniņa, Laura Reinika, Jāņa Lūsēna, Martas Ritovas, Lauras Polences, Ulda Marhileviča, Guntara Rača un citu mūsdienu autoru dziesmām, iekļauts arī paprāvs skaits klasisko Arvīda Žilinska dziesmu, kā arī tautasdziesmas, rotaļas un pat Emīla Dārziņa skaņdarbs.

Grāmatā atradīsiet notis dziesmām no Dzeguzītes, Tutas, Ričija Rū, kā arī bērnu vokālo studiju RASA, Kukuragi un Kukaiņi repertuāra. Cita starpā atradīsiet arī Imanta Pauras un Pētera Brūvera traģikomiskās dziesmas “Pieci mazi kukainīši” notis, kā arī Laumas Kazakas dziesmas “Gliemezītis” nošu pirmpublicējumu. Skaņdarbu “Gliemezītis” populāru padarīja jaunais un talantīgais dziedātājs Georgs Rukmanis-Počs, kurš to atskaņoja grupas “bet bet” ar Pasākuma Foruma izcilības balvu apbalvotajā gadumijas koncertu sērijā.

Notis izdošanai rūpīgi sagatavoja maestro Rūdolfs Bērtiņš, bet noformēja mākslinieks  Guntars Ošenieks.

Grāmata pirmo reizi ir pieejama šodien atklātās izstādes “Skola 2024” apmeklētājiem “Izdevniecības MicRec” stendā. Bet no nākamās nedēļas meklējiet to grāmatnīcās vai jau šobrīd pasūtiet izdevniecības mājas lapā internetā: https://ej.uz/100popularakasberniem3

Tiekamies izstādē “Skola 2024”!