Alt
01.10.2021

Kā vecajos labajos laikos! “Saldās sejas” atzīmē albuma “12” izdošanu!

Ar kuplu viesu skaitu un akustisko priekšnesumu, vakar Rīgas klubā “ST.BLACK & rock cafe urban stagetika atzīmēta grupas “Saldās sejas” jaunā albuma “12” izdošana.

Albums tapis viena gada laikā un ierakstā piedalījušies daudzi viesmākslinieki un katra no 12 albuma dziesmām ir veltījums kādam no gada mēnešiem. Katra dziesma viena gada laikā tika publicēta katra mēneša pirmajā datumā.

Ierakstā bez grupas dalībniekiem vēl piedalījušies arī Uldis Marhilevičs, Aija Andrejeva, grupa “Līvi”, Jānis Stībelis, Ivo Fomins, Igo, Antra Stafecka, Normunds Rutulis (Svilpis), Mārtiņš Kanters, Edvards Strazdiņš, Arnis Veisbārdis, grupa “Labvēlīgais tips”, Zigfrīds Muktupāvels, grupa “4 tie”, kuras sastāvā muzicē arī vairāku dziesmu vokālo partiju aranžētājs Rūdolfs Bērtiņš, un meiteņu vokālā grupa “Karameles” Agneses Čīčes vadībā. Albumu producējis  Gints Stankevičs.

Vakar uz mājīgās “ST.BLACK & rock cafe urban stage skatuves kāpa albuma idejas autors un visu dziesmu vārdu autors Guntars Račs, viņa grupas biedri no “Saldajām sejām” –  Tomass Kleins, Jānis Narkevics Juniors un Katrīna Bindere. Kā īpašie viesi uzstājās Arnis Veisbārdis un dziedātāja Antra Stafecka, kā arī latviešu jaunās kantrī mūzikas talants Edvards Strazdiņš. Pasākumu kuplināja arī grupas “Labvēlīgais tips” mūziķi, video producents Kaspars Rudzītis ar kundzi, kā arī albuma producents Gints Stankevičs, grupas “Karameles” meitenes un novembra dziesmas mūzikas autors Uldis Marhilevičs.

Albumā iekļautās dziesmas:

 1. Janvāris - Saldās sejas un Līvi
 2. Februāris -  Saldās sejas un 4tie
 3. Mēs tikāmies martā - Saldās sejas
 4. Aprīlis - Saldās sejas, Svilpis un Mārtiņš Kanters
 5. Maijā - Saldās sejas un Igo
 6. Jūnijs - Saldās sejas, Ducele un Edvards Strazdiņš
 7. Jūlijs (Mums nav vienalga) - Saldās sejas un Antra Stafecka
 8. Augusts (Pa apli) - Saldās sejas, Zigfrīds Muktupāvels un Ivo Fomins           
 9. Septembris - Saldās sejas
 10. Oktobris - Saldās sejas, Jānis Stībelis un Karameles
 11. Novembris - Saldās sejas, Aija Andrejeva, Ivo Fomins un Marhils
 12. Decembris - Saldās sejas un Labvēlīgais Tips

Visām albuma dziesmām ir izveidotas video versijas, kuras skatāmas šeit: https://bit.ly/3CAwwPW

Klausīties vai lejupielādēt: https://orcd.co/saldassejas12