Saldās sejas

Saldās sejas un draugi. 12 (CD)

Alt
CD 8,90 €

Kopš pagājušā gada 1. septembra, grupa “Saldās sejas” katra mēneša pirmajā datumā publicēja vienu jaunu, katram konkrētajam mēnesim veltītu dziesmu. Un šajā albumā "12" ir apkopotas visas dziesmas gada griezumā.

Guntars: “Sākotnēji šķita, ka viena dziesma mēnesi, tas ir nieks, it īpaši tāpēc, ka mūzikas autori bija dažādi, ne tikai grupas dalībnieki. Taču, ar katru nākamo dziesmu, auga arī atbildības sajūta. Bieži vien dziesmas tika mainītas un pārrakstītas tikai dažas dienas pirms to publicēšanas. Vēlos pateikt lielu paldies visiem mūsu viesmāksliniekiem – grupām “Labvēlīgais tips”,“Līvi”,”4tie”, “Karameles”, “Ducele”,  kā arī Aijai Andrejevai, Uldim Marhilevičam, Jānim Stībelim, Normundam Rutulim, Igo, Ivo Fominam, Arnim Veisbārdim, Edvardam Strazdiņam, Mārtiņam Kanteram, Antrai Stafeckai un Zigfrīdam Muktupāvelam.”

Grupas “Saldās sejas” sastāvā muzicē pieredzējušie mūziķi – Guntars Račs, Tomass Kleins, Uģis Tirzītis, Andris Alviķis un jaunie mūziķi un dziedātāji Jānis Narkevics Jr. un Katrīna Bindere.

SKU:
2916272
Izdots: 30.09.2021

Norēķinu iespējas veikalā

Populārākās Latvijas internetbankas

Norēķinu kartes