Alt
28.05.2021

Kandavas grupa “Miera vējos” izdod jaunu albumu “Dzīve ir skaista”

Grupa “Miera vējos” Kandavā darbojas jau kopš 2011. gada un to dibinājis ģitārists un dziesmu autors Jānis Tabūns, kurš ir arī jaunā albuma “Dzīve ir skaista” visu dziesmu mūzikas autors. Savukārt jauno dziesmu vārdu autori ir Guntars Račs, Ando Krūklis un Maija Laukmane.

Kopš 2012. gada grupā muzicē arī soliste un basģitāriste Madara Rutka.  Grupā bez Jāņa un Madaras muzicē arī populārais bundzinieks Gundars Lintiņš un ģitāristi Oskars Kreilis un Jānis Judko.  2017. gadā grupa laida klajā savu pirmo albumu “Kurzeme mana” un, nu, ir laiks otrajam dziesmu apkopojumam. Grupa jau vairākkārt ir piedalījusies Latvijas Televīzijas dziesmu aptaujā “Sirdsdziesma” un ar dziesmu “Atverot debesis vaļā” 2020. gada lielajā finālā ierindojoties 7. vietā. Aptaujā piedalījusies arī dziesma “Dzīve ir skaista”.

Dziesmas producējis Jānis Tabūns, bet studijā miksējis Jānis Kalve (Labo ierakstu studija).

Albuma izdošanu atbalsta Kandavas pašvaldība un SIA “'JJ HVAC”. Albuma dizainu veidojis Guntars Petris.

Visi, kuri šo sestdien apmeklēs “Multimāksla” tirdziņu Kandavā, varēs saņemt autogrāfus no grupas dalībniekiem. Vairāk informācijas par mākslinieku darinājumu tirgu meklējiet šeit: https://www.multimaksla.lv/jaunumi/params/post/2932310/

Albumā iekļautas 12 dziesmas:  Atverot debesis vaļā, Savādas lietas, Tev man jāapsola, Dzīve ir skaista, Mans rokenrols, Tā tas ir un būs, Var gadīties..., Laika mašīna, Es ilgojos pēc tevis, Dzimusi,lai skumtu, Solīts makā nekrīt, Kādu dienu.

Foto: Ojārs Zabarovskis

 

Saistītie mākslinieki