Alt
06.10.2023

Raimonds Pauls un Paula Saija izdod albumu “Pauls un Paula”!

Šodien nāk klajā jaunās un talantīgās dziedātājas Paulas Saijas debijas albums “Pauls un Paula”. Kā jau nojaušat, Pauls ir tas pats Maestro Raimonds Pauls, kurš atkal atklājis kādu jaunu vārdu! Albumā “Pauls un Paula” iekļautas 12 jaunas Maestro dziesmas ar dzejnieku Jāņa Petera un Guntara Rača vārdiem.

Paula Saija: “Darbs pie albuma bija patīkami satraucošs. Maestro, savā stilā teica, ka būs jāiegulda darbiņš un iedeva jaunus Rača un Petera dziesmu vārdus, piebilstot, ka tie ir par ļoti aktuālu tēmu. Nopratu, ka būs jādzied par mīlestību. Milzīgs prieks un pateicība Maestro par uzticēšanos. Priecāšos ikkatru satikt koncertos visā Latvijā.”

Vienlaicīgi ar albumu, pie klausītājiem radiostacijās nonākusi arī dziesma “Skaistā dzīve”, par kuru Pauls ir lakonisks: “Domāju, ka tautai patiks”.

Šo dziesmu, tāpat kā mūziķu kopdarbu populārajā dziesmā “Dzīvīte, dzīvīte šūpojos tevī” jau notikušajos koncertos, apmeklētāji novērtējuši ar skaļākajiem aplausiem, pieprasot atkārtojumus. Cerams, ka tās un citas albuma dziesmas novērtēs arī klausītāji gaidāmajā koncertu sērijā, kad abi mākslinieki, kopā ar pavadošo grupu, sniegs priekšnesumus Limbažos (18.10.), Viesītē (29.10.), Līvānos (3.11.), Alūksnē (10.11.), Madonā (11.11.), Gulbenē (18.11.), Ropažos (19.11.) un citur Latvijā.

"Skaistā dzīve" teksta video veidoja Dween Production.

Albuma dziesmu ierakstos piedalījušies izcili Latvijas mūziķi – pats Maestro Raimonds Pauls, spēlējot leģendāro Rhodes piano, ģitārists Jānis Kalniņš, basģitārists Edvīns Ozols, budzinieks Māris Briežkalns un trompetists Reinis Puriņš. Albums ierakstīts Latvijas Radio 1. studijā 2023. gadā. Skaņas ieraksts un mix – Pāvels Mališkins. Piedalījušies skaņu inženieri – Reinis Bagāts, Ivo Tauriņš un Krišjānis Geidāns. Producēja Māris Briežkalns.

Dizainu veidojis mākslinieks Artūrs Tigulis. Albuma izdevēji – “Izdevniecība MicRec”. 
Divas no albumā iekļautajām dziesmām – “Dzīvīte, dzīvīte, šūpojos tevī” un “Lāse”, ierakstītas pērn koncertā “Mūzikas namā Daile”. Ierakstīja Edgars Gražulis, miksēja Gints Stankevičs.
Foto: Artūrs Kondrāts. 

Saistītie mākslinieki