Alt
18.06.2019

Vakar, 17. jūnijā, “Splendid palace” kafejnīcā “Film Noir” ar sirsnīgu ballīti tika atvērts grupas “Saldās sejas” pirmais studijas albums “Klausieties visi!”. Pasākumu apmeklēja grupas dalībnieku draugi, radi un atbalstītāji.

Vakara gaitā grupa prezentēja divu jaunu dziesmu “Klausieties visi!” un “Mīlestība ir” videoklipus, un abi izpelnījās klātesošo uzmanību un aplausus. Pēc tam grupa sniedza nelielu akustisko koncertu, pirmo reizi atskaņojot vairākas no jaunā albuma dziesmām.

Publiska albuma prezentācija notiks šī gada 22. augustā, “Dzintaru koncertzālē” Guntara Rača jaunās grāmatas “Mīlestība ir” atvēršanas lielkoncertā. Šī koncerta pirmajā daļā uzstāsies “Saldās sejas” un īpašie viesi, starp kuriem arī Ivo Fomins, vokālā grupa “Limonāde”, Katrīna Bindere un vēl pavisam jauniņā dziedātāja Kristena Cīrule. Koncerta otrā daļa pilnībā atvēlēta grupai “bet bet” un grupas populārākajām dziesmām. Biļetes Biļešuparadīze.lv

Jaunais albums “Klausieties visi!” meklējams grāmatnīcās, mūzikas veikalos un pasūtāms micrec.lv. Albums pieejams arī Spotify, iTunes, Amazon un Deezer aplikācijās.

 

Saistītie mākslinieki