Alt
05.11.2018

Mikrofona ieraksti, gatavojoties Ziemassvētkiem, no 22. līdz 24. novembrim sniedz iespēju iegādāt muzikālas dāvanas un grāmatas saviem mīļajiem svētkos par izdevēju cenām, aicinot ciemos uz noliktavu Sēlpils ielā 2c.

Ikviens mūzikas cienītājs ir gaidīts MicRec noliktavā Sēlpils ielā 2c. Pircēji atradīs gan lielus retumus, sen izdotus albumus, kuri veikalos vairs nav atrodami, gan pavisam jaunus ierakstus, kas vēl tikko bijuši un ir pieprasītāko albumu sarakstos veikalos, īpaši plašā piedāvājumā mūzika bērniem un Ziemassvētku kompozīcijas. Pēc klientu pieprasījuma būsim sagatavojuši arī īpašu kasešu un vinila izdevumu piedāvājumu.

Labas ziņas grāmatu cienītājiem, jo tikai akcijas dienās pilnīgi visām nošu grāmatām viena cena – 8 eur. Kā arī izdevēja cenas "Izdevniecības MicRec" jaunumiem - papildinātajam pārizdevumam "M.Freimanis "Zālīte truša dvēselei"" un Daigas Mazvērsītes grāmatai “Mans draugs Mārtiņš Freimanis”, kā arī 2017.gada pieprasītākās grāmatas - Guntara Rača dzejoļu krājumiem "365 1. un 2. daļa".

Šajā akcijā piedāvājam tikai divas cenas 2 un 5 eur mūzikas ierakstiem un 8 eur nošu grāmatām. Sekojiet līdzi informācijai, jo pilnu akcijas piedāvājumu publicēsim tikai dažas dienas pirms notikuma.

Izmantojiet lielisku iespēju bez drūzmas un steigas jau laikus sarūpēt dāvanas saviem mīļajiem Ziemassvētkos.

Pie noliktavas var ērti piebraukt gan ar personīgo auto, ir bezmaksas stāvvieta, kā arī ar sabiedrisko transportu -  5. tramvajs (pietura Saldus iela), 9., 25. trolejbuss un 21. autobuss (pietura Sēlpils iela).

Gaidīsim Jūs 22., 23., 24. novembrī Mikrofona ierakstu noliktavas telpās Sēlpils ielā 2c, Rīgā  (blakus Asins donoru centram). Norēķināties būs iespējams gan skaidrā naudā, gan ar norēķinu kartēm.

 

Darba laiks:

22. novembrī  11:00 – 19:00

23. novembrī  11:00 – 19:00

24. novembrī  10:00 – 18:00

 

Informāciju meklējiet arī www.micrec.lv un mūsu sociālajos tīklos.