Līvi

LĪVI. BAILES PAR ZIŅĢĒM (VINYL)

Alt
Vinils (LP) 27,90 €

1997. gada grupas “LĪVI” albums “Bailes par ziņģēm” ir viens no visu laiku pieprasītākajiem rokmūzikas albumiem Latvijā, kas saņēmis Latvijas mūzikas producentu apvienības “LaMPA” iedibināto apbalvojumu “Platīna disks”, par tolaik vairāk nekā 15 000 realizētajām ierakstu kopijām. Tas bija pirmais šāds apbalvojums Latvijas mūzikas industrijas pastāvēšanas vēsturē. Tagad šis albums pieejams vinila skaņuplates izdevumā sērijā “Latviešu rokmūzikas klasika”. Kompānija “MicRec” drīzumā plāno parizdot arī citus vērtīgākos kataloga ierakstus, tostarp arī citus grupas “LĪVI” albumus, kuri tapuši kopš 1993. gada. Jaunās plates skaņas master veidots studijā Cutting Room Stokholmā, un arī pati skaņuplate (180 gr.) ražota Zviedrijā. 

Ierakstīts studijā GEM, 1997. gadā Rīgā. Ierakstīja un miksēja Gatis Gaujenieks. Producēja LĪVI un Ainars Virga. Dizains un foto Gosh Design

© & ℗ 1997/2021 MicRec

SKU:
2900081
Izdots: 24.08.2021

Albums “Bailes par ziņģēm” ir 1997. gada grupas “Līvi” sastāva veltījums Ērikam Ķiģelim un visiem viņa mūzikas talanta cienītājiem. Albuma ieraksta laikā grupā muzicēja Aivars Brīze (galvenais vokāls), Ainars Virga (ģitāra, balss), Dainis Virga (bungas, balss), Tomass Kleins (ģitāra, balss) un Jānis Grodums (bass, balss). Šis ir pēdējais ieraksts, kurā, kā grupas “Līvi” dalībnieks, piedalījās grupas ilggadējais dziedātājs Aivars Brīze. “Bailes par ziņģēm” kļuva par ierakstu, kas saņēma Latvijas Mūzikas producentu apvienības “LaMPA” pirmo oficiālo apbalvojumu “Platīna disks” par vairāk kā 15 000 realizētajām CD kopijām. Tas bija pirmais šāds apbalvojums Latvijas mūzikas industrijas pastāvēšanas vēsturē. Albuma izdošanas laikā grupas fani ļoti atzinīgi novērtēja, ka beidzot vienā albumā bija atrodamas, vienkopus nekur citur neatrodamās, agrākā grupas līdera Ērika Ķiģeļa rakstītās dziesmas. Lai arī jaunās versijās, tās skanēja un joprojām skan jaudīgi un dzīvi, jo bija arī šī sastāva koncertu repertuāra sastāvdaļa. Savukārt, kā vienīgā jaunā kompozīcija šajā albumā tika iekļauta Jāņa Groduma un Guntara Rača sarakstītā dziesma “Piedod man”. Atzīmēšanas vērts ir fakts, ka īpaši šim albumam pirmo reizi grupas “Līvi” izpildījumā tika ierakstīta slavenā Groduma un Neibarta dziesma “Ziņģe par bailēm”, kura 1980. gadā kļuva pazīstama grupas “Credo” izpildījumā un bija viena no savulaik konkurējošās grupas vizītkartēm.

1. BAILES PAR ZIŅĢI
2. ZĪLĪTE
3. SALDUS SAULE*
*Dziesmas ierakstā izmantota Ērika Ķiģeļa balss
4. ZUŠU DZIESMA
5. LAIKA DZIESMIŅA
6. ZIŅĢE PAR BAILĒM
7. PIEDOD MAN
8. VĒJU MUZIKANTS
9. SVĒTELIS
10. ELEKTRISKĀ ZIVS
11. APRĪĻA PILIENI

Norēķinu iespējas veikalā

Populārākās Latvijas internetbankas

Norēķinu kartes