Alt
28.03.2023

Grupa «LĪVI» publisko dziesmu «Dzintara mēness» un izsludina papildkoncertus

Leģendārā grupa «Līvi» laiž klajā dziesmas «Dzintara mēness» («Vai tā var būt?») jaunu ierakstu. Dziesmas teksta autors ir Guntars Račs, bet mūziku sarakstījis Ainars Virga. Publiskots arī dziesmas videoklips. Dziesma līdz ar citiem «Līvu» hitiem skanēs grupas papildkoncertos, kas maijā notiks Ogres Kultūras centrā, Kultūras centrā «Siguldas devons» un «Ulbrokas pērlē», bet jau šīs nedēļas nogalē arī divos izpārdotos koncertos “VEF Kultūras pilī”.

Ainars Virga stāsta, ka dziesma tika sarakstīta 1994.gadā par godu mūzikas festivālam «Liepājas Dzintars», savukārt «Līvi» šo dziesmu pirmo reizi izpildīja 1994.gada decembrī televīzijas ierakstā, taču līdz šodienai klausītājiem bija iespēja dzirdēt šo dziesmu vai nu 1994.gada skaņās vai arī «dzīvajā» grupas koncertos, jo dziesma nekad nebija ierakstīta profesionālā studijā.

«Taču nu beidzot ir pienākusi tā diena, kad «Līvi» šo dziesmu ir ierakstījusi studijā; tiesa, mazliet citādākā skanējumā, nekā klausītāji bija ieraduši to dzirdēt līdz šim,» piebilst Ainars.

Jauno ierakstu producēja pats Ainars sadarbībā ar grupas otru ģitāristu Henriju Mucenieku, bet gala apstrādi un papildus ieskaņojumus paveica studijas “Factory Sounds” producents Gints Stankevičs.  Dziesmas video filmēts Liepājā (video un montāža – Roberts Streičs). No 31. marta dziesma būs pieejam straumēšanas portālos visā pasaulē. Izdevējs “ Izdevniecība MicRec”.

Grupas «LĪVI» koncerti «Dzintara mēness» notiks:
10. maijā plkst.19.00 Ogres Kultūras centrā;
12. maijā plkst. 19.00 Kultūras centrā «Siguldas Devons»;
16. maijā plkst. 19.00 Kultūras centrā «Ulbrokas Pērle»;
11. augustā plkst 19.00 Rojas brīvdabas estrāde.

Biļetes uz koncertiem var iegādāties «Biļešu Paradīzes» tīklā https://www.bilesuparadize.lv/lv/search?keywords=l%C4%ABvi

Saistītie mākslinieki