Aija Andrejeva (Aisha)

Viss kārtībā, mincīt

Alt
CD 4,25 €

Aishas otrais studijas albums. Tam dots pašai dziedātājai personiski nozīmīgs nosaukums „ Viss kārtībā, Mincīt...” „Tas ir viens no maniem pēdējā laikā visbiežāk lietotajiem teicieniem un tiek lietots gan priecīgos, gan dažreiz arī ne pārāk priecīgos brīžos” – skaidro Aisha.
Tieši tādas ir arī šī albuma dziesmas - priecīgas, trakas, skumīgas un noteikti arī mīļas. Raibas kā pati dziedātājas dzīve, kad izbaudīts gan TV prožektoru vilinošais spožums dažādos šovos, kuros gan izdejotas rumbas un tango, gan izkliegts kārtīgs rokenrols kopā ar leģendāro Frīdi. Iegūta daudzu negaidīta, taču pelnīta otrā vieta Latvijas Eirovīzijas nacionālajā atlasē.
Aishas pirmais CD savulaik „Tu un es” tika ierakstīts sadarbībā ar tēva grupu “Opus Pro”, bet jaunais albums ir pašas izlolots no pirmās līdz pēdējai dziesmai. Veidojot šo dziesmu programmu Aisha ķērās pie Latvijā vēl nepieredzēta dziesmu atlases paņēmiena, aicinot savus sacerējumus albumam pieteikt ikvienu - vai tas būtu pazīstams, vai pavisam nepazīstams autors. Rezultātā no vairāk kā 60 iesūtītajiem dziesmu paraug ierakstiem tika izvēlēta baušķenieka Gata Zotova dziesma „Ja sirdis prastu runāt”, kas nu ierakstīta pilnīgi jaunā versijā un ir viena no spēcīgākajām albumā.
  „Reiz man tika dota iespēja, kad es tiku pieņemta Fabrikā. Es to izmantoju un uzvarēju. Tagad bija pienācis laiks atdot parādu un dot iespēju kādam jaunajam. Esmu priecīga, ka šādā veidā tika atrasts Gatis un esmu sajūsmā par to, kā šī dziesma ir pārtapusi. Tā ir viena no manām mīļākajām albuma dziesmām,” – piebilst Aisha.
  Dziesmas albumam rakstījuši arī Lauris Valters, Madara Celma, Aivars un Agnese Rakovski, Jānis Čubars, Valters Frīdenbergs, Mārtiņš Freimanis un citi. Studijā tās producējuši Kristaps Krievkalns, Gints Stankevičs un Midis. Kā īpašais pielikums albumam ir pievienots Aishas Eirovīzijas hits „You Really Got Me Going” un „Tu un es” koncertieraksta videoversija no aprīlī notikušā Andra Ērgļa liekoncerta Ķīpsalas hallē, kur dziesma tika izpildīta duetā ar vakara gaviļnieku.

SKU:
2913832
Izdots: 05.09.2008
1. Dziesma pustumsā
2. Viņa tev vairs nepieder
3. Ja sirdis prastu runāt
4. TT
5. Saulespuķu acis
6. Starp debesīm un zemi
7. Gaidot
8. Metri sekundē
9. Tas bija tad
10. You really got me going

Norēķinu iespējas veikalā

Populārākās Latvijas internetbankas

Norēķinu kartes