Līvi

BEZ ŠTEPSEĻIEM. Akustiskais koncerts Liepājā

Alt
CD 8,99 €

Grupas “Līvi” koncertalbums “Bez štepseļiem”

2017. novembrī ilggadējais grupas “Līvi” līderis un dziesmu autors Ainars Virga nāca klajā ar paziņojumu, ka atjauno grupas “Līvi” darbību un izsludināja akustisko koncertu “Bez štepseļiem”, kurš 12. novembrī notika kultūras namā “Wiktorija” Liepājā. Koncerts tika fiksēts audio un video ierakstā. Tagad šī koncerta ieraksts izdots CD, kā arī tas ir pieejams visās mūzikas straumēšanas un lejupielādes vietnēs visā pasaulē. Albumā iekļautas sekojošu dziesmu akustiskās versijas:
 

‘Līvi” šobrīd ir Ainars Virga, Guntars Mucenieks, viņa dēls Henrijs, dziedātājs Buku jeb Jānis Buķelis, basģitārists Edgars Silacērps un bundzinieks Māris Zīlmanis.
Ierakstā bez “Līviem” piedalījās arī Dzintara Beitāna stīgu ansamblis un saksofonists Alex. Ierakstīja Dainis Meļņiks, Uldis Meļķis un Kristaps Derums. Miksēja Egils Mežs. Skaņas pēcapstrāde- Gints Stankevičs. Īpašs paldies no grupas Uldim Meļķim. Grupa pateicas Jānim Gulbim un aģentūrai "Ūdensputni". Paldies Ilzei Kašai. Foto: Edgars Pohevičs. Dizains: Guntars Ošenieks

Kods:
2915962
Izdots: 02.03.2018
1. Pēdas uz palodzes
2. Atdod sevi man
3. Muzikants
4. Straume
5. Dzejnieks
6. Kā kuģis (Veltījums tētim)
7. Rozes zieds
8. Nekad
9. Nezāles neiznīkst
10. Kāpēc? Nr.1
11. Meitene
12. Dzelzsgriezējs
13. Es tevi gribu
14. Zelta sirds
15. Ozolam
16. Kādā brīnišķā dienā
17. Dzimtā valoda

Norēķinu iespējas veikalā

Populārākās Latvijas internetbankas

Norēķinu kartes