Alt
05.11.2018

Pirms divām nedēļām Guntars Račs un viņa muzikālais projekts “Saldās sejas” izsludināja Ziemassvētku koncertu sēriju “Reiz Ziemassvētkos...”, kuras ietvaros 6. decembrī ir paredzēts koncerts Liepājā, koncertzālē “Lielais dzintars”. Uz šo koncertu visas biļetes jau ir izpārdotas, un tiek izsludināts papildus koncerts 5. decembrī!

Guntars Račs: “Esmu patīkami pārsteigts, ka tas viss notika tik ātri. Mēs pat nepaspējām to koncertu tā īsti izreklamēt, kad biļetes jau ir beigušās. Es ļoti mīlu savu dzimto pilsētu un tās iedzīvotājus. Koncerts Liepājā man vienmēr ir īpašs notikums. Bet koncerts “Lielajā dzintarā” ir kaut kas vēl jo īpašāks, jo koncertzāle atrodas pāris metrus no manas dzimtās sētas, turklāt projekts “Saldās sejas” ir dzimis tieši Liepājā, 1985. gadā, kad mums pat sapņos nerādījās, ka 2018. gadā vēl eksistēsim un uz mūsu koncertu biļetes būs izpārdotas! Tas ir neticami.”

Koncertu sērijā “Reiz Ziemassvētkos” piedalīsies “Saldās sejas” dalībnieki – Tomass Kleins, Jānis Narkevics juniors, Andris Alviķis, Uģis Tirzītis, Artūrs Palkevičs, bet kā īpašie viesi, arī Lauris Reiniks, Ivo Fomins, Normunds Rutulis, Katrīna Bindere un bērnu popgrupa “Dzeguzīte”. Rīgas koncertā, 3. decembrī piedalīsies arī Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas jauktais koris “Skulda”, diriģentes Ievas Mezītes vadībā.

Koncerti notiks: 3. decembrī, Rīgā (“VEF kultūras pils”), 5. un 6. decembrī, Liepājā (“Lielais dzintars”), 7. decembrī, Valmierā (Kultūras centrs), 9. decembrī, Ventspilī (teātra nams “Jūras vārti”), 13. decembrī, Cēsīs (Vidzemes koncertzāle “Cēsis”), 14. decembrī, Rēzeknē (Latgales vēstniecība “Gors”), 19. decembrī, Tukumā (Kultūras nams) un 20. decembrī, Siguldā (“Siguldas devons”).

Biļetes “Biļešu Paradīze” tirdzniecības vietās un internetā: https://goo.gl/sRtida

Guntars Račs: “Mūsu koncerti nebūs saldsērīga dziesmiņu atdziedāšana. Tie būs svētki. Protams, sirsnīgi, mīļi, bet arī dzirkstoši. Ar šo koncertu sēriju atvēršu arī savu jauno dzejoļu un dziesmu vārdu grāmatu “Reiz Ziemassvētkos...”. Katram, kurš to iegādāsies, dāvanā būs CD ar manām Ziemassvētku dziesmām un dziesmu instrumentālajiem pavadījumiem. Dziesmu vārdus atradīsiet grāmatā un varēsiet paši sev mājās uzrīkot kārtīgu koncertu!”

Projekts “Saldās sejas” ir dibināts Liepājā 1985. gadā, kā blakusprojekts mūziķu pastāvīgajiem projektiem “Neptūns” un “Līvi”. Pirmajā sastāvā muzicēja Guntars Račs, Tomass Kleins, Ainars Virga, Zigfrīds Muktupāvels un Aldis Žimants, darbība tika atjaunota 2017. gadā, izdots albums un ar koncertiem apceļota visa Latvija!

Rača dzejoļu grāmata “365”, pēc “Latvijas grāmattirgotāju asociācijas” apkopotajiem datiem, kļuva par pieprasītāko grāmatu Latvijā 2017. gadā.

foto: Jānis Deinats