Žoržs Siksna

LEĢENDAS. ŽORŽS SIKSNA

Alt
CD 7,00 €

Siržu apdziedātājs un lauzējs – Žoržs Siksna!

Godinot dziedātāju Žoržu Siksnu viņa 60. dzimšanas dienā, kompānija Mikrofona ieraksti sērijā “Leģendas” laidusi klajā dziedātāja labāko dziesmu apkopojumu.

Izlasē pavisam iekļautas 20 dziesmas, no kurām jaunākā ir  Maestro Paula dziesmas “Visskaistākie vārdi” versija, kas iedziedāta kopīgi ar Inetu Rudzīti un Jelgavas Tirkīza kori, bet visas pārējās ir dziedātāja klasiskie 80to gadu superhiti. Dziesmas, kuras neprasa komentārus – Genoveva, Leonora, Vālodzīte, Mīļā, Jel dod man bučiņ’, Ap Jāņiem Mārtiņos, nepalaid garām, Sirdij nevajag skaitu, Smeldzošais septembris un, protams, arī Muļķe sirds. Pēc paša dziedātāja lūguma, albumā iekļautā versija ir tā, kuru aranžējis leģendārais Gunārs Rozenbergs. Ilgu laiku tā nebija atrodama pat Latvijas radio fonotēkā, bet izdevējiem izdevās to sameklēt.

Albuma bukletā, kā jau tas ir ierasts visiem šīs sērijas albumiem, atradīsiet izsmeļošu muzikoloģes Daigas Mazvērsītes aprakstu par Žorža radošās dzīves gājumu un fotogrāfijas no Latvijas Nacionālā arhīva Latvijas Valsts kinofotofonodokumentu arhīva.

Sērijā “Leģendas” līdz šim ir izdoti jau seši albumi, jau pieminētā Žorža Siksnas izlase, kā arī Noras Bumbieres, Viktora Lapčenoka, Ojāra Grīnberga un Edgara Liepiņa labāko dziesmu izlases, kā arī izlase “Leģendas Ziemassvētkos”. 

Kods:
2915712
Izdots: 13.06.2017
1. Genoveva
2. Muļķe sirds
3. Leonora
4. Vālodzīte
5. Negaidi mani velti
6. Mīļā (Mans kuģis tālu jūrā)
7. Ugunsputns
8. Pasaulīte
9. Jel, dod man bučiņ’
10. Sargeņģelis
11. Baltas ābeles zied
12. Ap Jāņiem Mārtiņos
13. Nepalaid garām
14. Sirdij nevajag skaitu
15. Mātei
16. Mana pirmā dziesma
17. Vasaras vakarā
18. Smeldzošais septembris
19. Herstvuda dziesma (Duets ar Mirdzu Zīveri)
20. Visskaistākie vārdi (piedaloties Inetai Rudzītei un Jelgavas Tirkīza korim)

Norēķinu iespējas veikalā

Populārākās Latvijas internetbankas

Norēķinu kartes